prihláste sa k odberu noviniek a získajte e-book zadarmo!

  • Prečo sú moje vlasy mastné?
  • 6 domácich masiek na mastné vlasy
  • 3 recepty na vlasové vody
  • 9 bonusových tipov pre starostlivosť o mastné vlasy
6 domácich masiek pre mastné vlasy a niečo navyše
Váš email nezneužijeme. Z odoberania noviniek sa môžte kedykoľvek odhlásiť.
Sledujte aj náš blog kde vám prinášame recenzie, tipy , rady a recepty pre prírodnú starostlivosť o vaše vlasy.


Twitter
Sledujte nás na Twitteri
@navlasy

Neem Powder, silné prírodné tonikum, 100 gNeem Powder je silné prírodné antibakteriálne tonikum. Získava sa zo stromu Neem (Azadirachta Indica), ktorý pochádza z tropického pásma juhovýchodnej Ázie. Listy tohto stromu sa už po stáročia používajú na umývanie a dezinfekciu pokožky.

Neemový prášok je známy svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami a protilupinovými účinkami. Vďaka tomu pôsobí ako silné prírodné antiseptikum a odstraňuje lupiny. Pokožka je po jeho použití žiarivá a čistá. Dokáže predchádzať zápalom vlasovej pokožky a tiež zmierňovať negatívne vplyvy znečisteného ovzdušia na pokožku. Neem Powder je bez tónovacích účinkov a preto je vhodný na všetky typy a farby vlasov, a to od blond, cez čierne až po šedivé a prešedivené vlasy. Možno ho použiť v zmesi s rastlinnými vlasovými zábalmi, ale aj rastlinnými vlasovými farbami ako henna, indigo, orech či marena.

Pri pravidelnom používaní Neem Powder sú Vaše vlasy a vlasová pokožka hĺbkovo regenerované.

Použitie:

Neem Powder na pleť

Prášok zmiešame s dostatočným množstvom vody a vytvoríme pastu. Do tejto pasty môžeme podľa ľubovôle pridať aj jogurt, ružovú vodu, prášok Multani Mati alebo prášok zo santalového dreva. Pastu nanesieme na tvár či tú časť tela, ktorú chceme ošetriť. Po 15 minútovom pôsobení opláchneme teplou vodou. Nakoniec je pokožku potrebné ošetriť krémom alebo olejom.

Neem Powder na vlasy

20 g Neem Powder zmiešame s teplou vodou a vytvoríme hladkú pastu. Vmasírujeme ju do vlasov a vlasovej pokožky a necháme 20 minút, maximálne však hodinu, pôsobiť. Vlasy dôkladne umyjeme teplou vodou a nakoniec aj šampónom.

Zloženie:
Neem leaves (Azadirachta Indica)


Diskusia

comments powered by Disqus

Získajte e-book zadarmo!
Zadajte svoj email a stiahnite si e-book 6 domácich masiek na mastné vlasy (a niečo navyše) ZADARMO!