prihláste sa k odberu noviniek a získajte e-book zadarmo!

  • Prečo sú moje vlasy mastné?
  • 6 domácich masiek na mastné vlasy
  • 3 recepty na vlasové vody
  • 9 bonusových tipov pre starostlivosť o mastné vlasy
6 domácich masiek pre mastné vlasy a niečo navyše
Váš email nezneužijeme. Z odoberania noviniek sa môžte kedykoľvek odhlásiť.
Sledujte aj náš blog kde vám prinášame recenzie, tipy , rady a recepty pre prírodnú starostlivosť o vaše vlasy.


Twitter
Sledujte nás na Twitteri
@navlasy

Prehlásenie o ochrane osobných údajovVážime si vaše súkromie a plne ho rešpektujeme. Avšak pre vybavenie vašej objednávky ako i pre komunikáciu s vami nevyhnutne potrebujeme niektoré vaše osobné údaje, bez ktorých nie je možné vašu objednávku vybaviť. Osobné údaje chránime pred zneužitím a v žiadnom prípade nebudú poskytnuté tretiemu subjektu. Osobné a kontaktné údaje však musíme poskytnúť našim partnerom zabezpečujúcim prepravu zásielok (Slovenská pošta, kuriérske spoločnosti).

Prevádzkovateľ internetového obchodu www.bionatural.sk týmto prehlasuje, že s osobnými údajmi svojich zákazníkov, získanými registráciou pri vytváraní zákazníckeho účtu, nakladá v zmysle "Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov ". Zároveň si vás dovoľujeme informovať, že všetky objednávky zhromažďujeme v našom administratívnom prostredí www.bionatural.sk pre potreby zaistenia dodávok tovaru, kvalitného riešenia reklamácií, spätnej kontrole a štatistiky.

Vytvorením objednávky v našom internetovom obchode súhlasíte so spracovaním osobných údajov pre účely vybavenia vašej objednávky a so zhromažďovaním informácii o vašich nákupoch za vyššie uvedených podmienok.

Súčasne sa zaväzujeme vaše osobné údaje z administratívneho prostredia www.bionatural.sk odstrániť na základe vašej písomnej žiadosti. Budete však musieť vaše osobné údaje pravidelne vypĺňať pri každej objednávke nakoľko už nebudú u nás evidované z predchádzajúcich objednávok u ktorých ste žiadali o vymazanie osobných údajov.

Vyhradzujeme si právo odstúpiť od záruky bezpečnosti v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom (hackerom). V takomto prípade neplatia vyššie uvedené pravidla manipulácie s dátami.


Späť

Získajte e-book zadarmo!
Zadajte svoj email a stiahnite si e-book 6 domácich masiek na mastné vlasy (a niečo navyše) ZADARMO!